Siccin 3: Cürmü Aşk
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (2)
533 Yorum 845 Görüntülenme

Siccin 3: Cürmü Aşk

Siccin 3 filmi gerçekten konusuyla bu sefer diğer Siccin serilerinin en iyisi olmak için aday gibi gözüküyor. Sinema da izledik filmi arkadaşlar film ilk başladığında zaten kuran'da geçen ayetle başlıyor. O anda bile aslında kimse filmin konusu olduğunu anlayamıyor.

Siccin 3 filmi gerçekten konusuyla bu sefer diğer Siccin serilerinin en iyisi olmak için aday gibi gözüküyor. Sinema da izledik filmi arkadaşlar film ilk başladığında zaten kuran’da geçen ayetle başlıyor. O anda bile aslında kimse filmin konusu olduğunu anlayamıyor.
siccin-3-izle-curmu-ask-full

Siccin 3: Cürmü Aşk full izle

Film başladıktan sonra çok mutlu 2 çifti göreceksiniz birbirlerine deliler gibi aşık olan 2 çift. Büyülü olduklarına inandıkları ağaçları bile var fakat her şey film de güzel giderken bir anda işler tamamıyla bir trafik kazasıyla tersine dönmektedir. Çiftin amcası yani gelinin kardeşi olan adam arabayla kaza yapar ve mutlu çiftten gelin ölür. Asıl olay bundan sonra başlamaktadır birbirlerine o kadar aşık oldukları için adam cinlerle iş birliği yaparak sevgilisini geri getirilmesini ister ve olaylar bundan sonra gelişmeye başlar.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (533)